Výklad karet

Automatická kresba

Feng Shui

Prodej keramiky

Drobečková navigace

Úvod > Výklad karet

Výklad karet

Vykládám z karet žolíkových. Každý, kdo karty vykládá, bere na sebe odpovědnost za možnou změnu v životě člověka, který se přišel kartám svěřit a očekává od nich odpovědi na své problémy, se kterými si neví rady. Je tedy na odpovědnosti kartáře, jak k většinou nešťastným lidem bude přistupovat. Vždyť kdy člověk hledá pomoc "čertových obrázků"? Když je mu dobře a nic mu nechybí? Kdepak! Většinou, když už je mu nejhůř, nebo ho něco tíží, či když nemůže rozhodnout nějakou, pro něj důležitou, věc. Takže kartářka je i psychologem, kterému se svěřují i věci, které se nikomu jinému nevyjeví. A pak "mluví" karty. Někdy karty upozorní na hrozící ztráty či úrazy, kterým se tazatel může i vyhnout, když o nich předem ví. Těžko se říkají věci nepříjemné, ale zase se člověk může připravit na jejich řešení předem a tak není zaskočen. Žádný odpovědný kartář NIKDY neřekne takovou věc, kterou řekla jedna paní kartářka před pár lety paní, která pak přišla ke mně a vyprávěla mi, jak se díky této kartářce asi 3/4 roku starala o manžela tak, že ji ani nepoznával, podstrojovala mu, všechno mu dovolila (i chodit do hospody), aby si "zbytek života užil"… A to jen proto, že jí kartářka řekla, že její manžel do Vánoc zemře! Manžel žije ve zdraví ještě teď a ještě dlouho žít bude! Ale co tato paní musela celou tu dobu prožívat, když se smiřovala s tím, že bude vdovou, kolik slziček potajnu proplakala! Denní stres, který se zvyšoval s blížícími se Vánocemi, se podepsal na jejím zdraví. Ale takový přístup kartáře je vyjímkou.

Někdy, když si někdo potřebuje ještě potvrdit to, co karty říkají, "sáhnu do jiného soudku". Tím je numerologie.

Osobní výklad karet po telefonické domluvě +420 603 497 555

  • Každou středu v Olomouci, nad bývalým Priorem, Úzká 370/2, Olomouc 

  • Každé úterý a čtvrtek v Kroměříži Tovačovského 20/437, 767 01 Kroměříž

  • V mém bydlišti Zborovice - Medlov 28, okr. Kroměříž 

Objednejte si výklad karet cena .....

Vámi zadané osobní údaje budeme zpracovávat za účelem odpovědi. Bližší informace naleznete v zásadách zpracování osobních údajů

Numerologie

..obor založený na spojení vnitřního světa člověka s vesmírem. Je možno odhadnout budoucnost, určit šťastné dny a čísla, nejvhodnější profese, vhodná data pro sňatek aj.

Vychází se z data narození, popřípadě ze jména a příjmení. Čísla vypovídají o našem životě, schopnostech, možnostech studia či předpokladech pro určité zaměstnání, partnerské shodě.

Někdy je třeba při stálých problémech vzít v potaz i adresu, na které dotyčný bydlí. Jsou adresy pozitivní, ale taky takové, ze kterých by se měl člověk raději odstěhovat. Také je dobré se podívat, v jakém 9-letém období se člověk zrovna nachází a zjistit, jak se mu v aktuální době povede či nepovede...

Objednejte si termín schůzky.